


Електронната програма за стабилност ADAPTIVE ESP® автоматично взема под внимание натоварването на автомобила.
В някои опасни ситуации, например при непосредствен риск от поднасяне, системата прилага целево спирачно усилие към отделни колела и същевременно регулира мощността на двигателя в зависимост от конкретните условия с цел подпомагане на водача за справяне с критичната ситуация.
ADAPTIVE ESP® обединява функциите на антиблокиращата система (ABS), системата против приплъзване (ASR), електронния разпределител на спирачното усилие (ЕВV), спирачния асистент (ВА) и системата за потегляне по наклон (AAS, по желание), което подобрява стабилността на движение.
Sprinter не само е оборудван с дискови спирачки на всичките колела. Нашите инженери успяха да подобрят изпитаната двукръгова хидравлична спирачна система. Електронен индикатор на всяко едно от четирите колела допълнително информира за текущото състояние на спирачните накладки.
Антиблокиращата система (ABS) и електронният резпределител на спирачното усилие (EBD) са стандартно оборудване за Sprinter, както и разбира се спирачният асистент (ВАS) и системата против приплъзване (ASR).


| Обърнете се към Вашия дилър на Mercedes-Benz относно информация за цените |
Адаптивна ESP® (стандартно оборудване)
Забележка: за да гледате филма ще ви бъде необходима текуща версия на Flash приложението.
